Habertürk TV

Habertürk TV

Vor 21 Tag

Haberturk TV DEwomen Kanalına Abone Ol ➤ hbr.tk/QNhqSs
Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz ilk kez Habertürk'e konuştu.Yaşadıklarını, 2 ekim günü Suudi Konsolosluğu'na neden gittiklerini, Kaşıkçı'nın öldürüldüğü 2 ekim günü neler yaşadığını anlattı.
➤ twitter.com/HaberturkTV
➤ www.haberturk.com/tv
➤ facebook.com/HaberturkTV
➤ instagram.com/HaberturkTV
xiaominglu88.com/wname-HaberturkTV

#Habertürk
#Haber
#Gündem

haber turk tvhaber turk izlehaber turk canlihaber turk gazetesigündemhaberhaberlerhabertürkCemal KaşıkçıHatice CengizSuudi KonsolosluğuSuudi gazeteci2 ekim

KOMMENTARE
Sır Sandığı Başkanı
Sır Sandığı Başkanı Vor Tag
Hikâye gibi
Baki Oz
Baki Oz Vor Tag
Mimik ve ifade üzerine uzmanlaşmış psikologların bu kadını incelemeleri gerek bence... Nedense tonlamalarında ve cümle kurgularında birbirinden tutarsızca ilerlemeler var. Bariz bir şekilde Cümlelerin gidişi doğal bir akıştan ve duygu aurasından yoksun ilerliyor... Sanki kurguya dayalı cümleler üzerine ilerliyor
serkan yaray
serkan yaray Vor 2 Tage
bu kadın sanki bana şeriat düşkünü ve cumhuriyet düşmanı gibi geliyor. ne bilim ısınamadım hiç
berrin ilkay
berrin ilkay Vor 3 Tage
Allah rahmet eylesin...Çok üzüldüm çok.İlk günden bu yana takip ediyorum.Rabbim size de sabır versin Hatice Cengiz.Sizi izlerken o kadar ağladım ki.Böyle güzel bir insanı yok ettiler.
espender gorkas
espender gorkas Vor 4 Tage
bence cemal kaşıkçı ölmedi kalbimizde yaşıyor.ayrıca buradan önümüzdeki sezon kuvvetle muhtemel ülkemizi şampiyonlar liginde temsil edecek olan babaanneme başarılar diliyorum.
Duman Dag
Duman Dag Vor 5 Tage
Hatice Hanima ve Merhum Kasikci'nin Ailesine bas sagligi diliyorum,bu hunharca cinayetin sorumlulari mutlaka bunun bedelini ödeyeceklerdir.Merhum Kasikciya Allahtan gani gani rahmetler diliyorum ve ebedi mekani Cennet olsun..
Selma Dagasan
Selma Dagasan Vor 5 Tage
Cemal kasikciyi ortadan kaldirmak icin neden konsoloslugu sectiler? Neden ozellikle Turkiyede? Daha kolay yolu yokmuydu? Bu kadin kim hic guven vermiyor durusu, vucut dili, uzgun oldugunu gostermiyor. Sanki daha cok ikna etme cabasinda gibi geliyor. Yapisi da boyle olabilir tabikide ama birseyleri bana guven vermiyor. Bir cok kiside bu dusuncede, neden acaba?
Ayfer Güngörür
Ayfer Güngörür Vor 5 Tage
Belkide sudilerle birlikte rahmetliyi tuzaga düsürdü cok faul bir kadin bu kadinda var kesin isin icinde rahmetligi agina aldi isbirlikci bu kesin numara yapiyor inandirici degil kendini ön pilana atiyor
rukayye h
rukayye h Vor 6 Tage
zorla zorla ağlamayı başaracan ha gayret
by bawikal
by bawikal Vor 6 Tage
arapların uçkurlarına düşkünlüğü biliniyor. gönder bir kadın, yollasın sana kellesini. suudi diktası bu olayla muhaliflere, dünyayının neresinde olursanız olun kellenizi alırım, mesajını vermiştir.
Menimle òyren
Menimle òyren Vor 6 Tage
Sen Kasikcinin nisanlisi yok eceli oldun beeeeee ne timsah goz yaslari akitirsin anlamadim getdii 😡🤢
Sely Kaya
Sely Kaya Vor 6 Tage
Yorumlari okuyorum da,, ve bizim milletimiz ne ara, bu kadar vicdansiz olmus, Empati duygumuzu unutmusuz diye sordum..Her kez masallah,, CSI,,FBI,, BEDEN DILI UZMANI OLMUS.. Yazik Hanim efendiye cok acidim, üzüldüm..Belkide Kalben hatice hanim,, Cemal beyin rahmetlinin Naasini görmedi icin,, belkide kalben öldügüne inanamiyor..Arti,, bayanin rahat rahat konusa bilmesi,, hersey daha cok sicak,, hersey cok hararetli yogun gündemde,, Kadin daha YAS TUTMAK ICIN firsat bulamadi..Herkez farkli farkli YAS tutar..Ben hic aglamayip,, isine gücüne giden insanlar taniyorum.. Cemal beye ALLAHTAN RAHMET DILIYORUM..HATICE HANIM'ADA,, SABIR DILIYORUM..
Eda sahin
Eda sahin Vor 6 Tage
Araplar kadar igrenc bir topluluk yoktur
Ferman Mamedov
Ferman Mamedov Vor 6 Tage
Kurmaca program düşünmüşler ama deşifre programı olmuş.
Murat Sarıkaya
Murat Sarıkaya Vor 7 Tage
Yorumları birbirinden görerek herkes kadın'ın Türk istihbaratına çalıştığını söylemiş. Diyelim ki öyle, peki ülkemizin bu cinayetle ne çıkarı oldu? Sadece dünyaya rezil olduk. İnfaz timi geldi katletti ve elini kolunu sallayarak gitti. Madem istihbaratımız haberdar idi niçin en azından infaz gerçekleştikten sonra bile olsa suudi arabistan infaz timini yakalamadık? Müsade ederseniz fikrimi belirtmek isterim. Zamanında suudlar fetöye finansal destek veriyorlardı. Hala veriyorlar ya konumuz şuan o değil. Kendilerine muhalif yazılar yazan, krallığını sekteye uğratacak muhalefet yapan Cemal Kaşıkçı'yı fetönün uyuyan hücresi bu kadın vasıtasıyla tuzağa düşürdü. Zira infaz timinin uçak rezervasyonları aylar öncesinden alınmış ve günler öncesinden keşif yapılarak plan tatbik edilmişti. Kadına düşen sadece Kaşıkçı'yı konsolosluğa çekmek oldu. Kadının masum olduğunu düşünen varsa eğer, Kaşıkçı konsolosluğa girerken içerde olası bir durum için telefonunu bu kadına bırakıyor. Kolunda da acil durum sinyali verecek bir kol saati mevcuttu. Elbette ki bu kol saatinden çağrıda bulundu. Fakat kadın sessiz kaldı. Cemal Kaşıkçı'nın ölümü kime yaradı? Birinci olarak Suudi Arabistan'a yaradı zira muhalif bir yazar artık yok. Akabinde Amerikaya yaradı çünkü vatandaşı olan bir kişi üzerinden yüklü miktarda sus payı aldı. Öte yandan en önemli can alıcı noktaya gelecek olursak; Veliahta yakın kişiler olan infaz timi gün yüzüne çıkınca amerika seni kral yapmayacagız diyerek tehdit etti ve kendilerine bağlılık sözü alarak krallık el değiştirmeden varise de hükmetmeye başladı. Kadının Türk istihbaratının mensubu diyenler bir kez daha düşünmesini tavsiye ediyorum.
Inci Aydogan
Inci Aydogan Vor 8 Tage
Haberi sunan acayip bayan acayip
Göksan Sahiner
Göksan Sahiner Vor 8 Tage
Bu kadin selmanin ajanlarindan birisi bunu derhal yurt disi edin
Özay
Özay Vor 8 Tage
Anlamıyoum kapanış saatine kadar kapı önünde niye saatlerce beklemiş Ben olsam içeri girer onu merak ettim görmek istediğimi söylerdim. Nişanlısını saatlerce kapı önünde bekletecek kadar görgüsüz birimiydi kaşıkçı?
MUHAMMAD YUSUF
MUHAMMAD YUSUF Vor 8 Tage
Bakara Suresi, 178. ayet: Ey iman edenler, öldürülenler hakkında size kısas yazıldı (farz kılındı). Özgüre karşı özgür, köleye karşı köle ve dişiye karşı dişi. Fakat kimin (hangi katilin) lehine, onun (maktulün) kardeşi (varisi veya velisi) tarafından bağışlanırsa, artık (yapılması gereken) örfe uymak (ve) ona (maktulün varis veya velisine) güzellikle (diyet) ödemektir. Bu, Rabbinizden bir hafifletme ve bir rahmettir. Artık kim bundan sonra tecavüzde bulunursa, onun için elem verici bir azap vardır.Nisa Suresi, 92. ayet: Bir mü'mine, -hata sonucu olması dışında- bir başka mü'mini öldürmesi yakışmaz. Kim bir mü'mini 'hata sonucu' öldürürse, mü'min bir köleyi özgürlüğüne kavuşturması ve ailesine teslim edilecek bir diyeti vermesi gerekir. Onların (bunu) sadaka olarak bağışlamaları başka. Eğer o, mü'min olduğu halde size düşman olan bir topluluktan ise, bu durumda mü'min bir köleyi özgürlüğe kavuşturması gerekir. Şayet kendileriyle aranızda andlaşma olan bir topluluktan ise, bu durumda ailesine bir diyet ödemek ve bir mü'min köleyi özgürlüğe kavuşturmak gerekir. (Diyet ve köle özgürlüğü için gereken imkanı) Bulamayan ise, kesintisiz olarak iki ay oruç tutmalıdır. Bu, Allah'tan bir tevbedir. Allah bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir.Nisa Suresi, 93. ayet: Kim bir mü'mini kasıtlı olarak (taammüden) öldürürse cezası, içinde ebedi kalmak üzere cehennemdir. Allah ona gazaplanmış, onu lanetlemiş ve ona büyük bir azap hazırlamıştır.Maide Suresi, 32. ayet: Bu nedenle, İsrailoğulları'na şunu yazdık: Kim bir nefsi, bir başka nefse ya da yeryüzündeki bir fesada karşılık olmaksızın (haksız yere) öldürürse, sanki bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de onu (öldürülmesine engel olarak) diriltirse, bütün insanları diriltmiş gibi olur. Andolsun, elçilerimiz onlara apaçık belgelerle gelmişlerdir. Sonra bunun ardından onlardan birçoğu yeryüzünde ölçüyü taşıranlardır.En'am Suresi, 151. ayet: De ki: "Gelin size Rabbinizin neleri haram kıldığını okuyayım: O'na hiçbir şeyi ortak koşmayın, anne-babaya iyilik edin, yoksulluk-endişesiyle çocuklarınızı öldürmeyin. -Sizin de, onların da rızıklarını Biz vermekteyiz. Çirkin-kötülüklerin açığına ve gizli olanına yaklaşmayın. Hakka dayalı olma dışında, Allah'ın (öldürülmesini) haram kıldığı kimseyi öldürmeyin. İşte bunlarla size tavsiye (emr) etti; umulur ki akıl erdirirsiniz."İsra Suresi, 33. ayet: Haklı bir neden olmaksızın Allah'ın haram kıldığı bir kimseyi öldürmeyin. Kim mazlum olarak öldürülürse onun velisine yetki vermişizdir; o da öldürmede ölçüyü aşmasın. Çünkü o, gerçekten yardım görmüştür.Furkan Suresi, 68. ayet: Ve onlar, Allah ile beraber başka bir İlah'a tapmazlar. Allah'ın haram kıldığı canı haksız yere öldürmezler ve zina etmezler. Kim bunları yaparsa 'ağır bir ceza ile' karşılaşır.
Tomris Fgfyg
Tomris Fgfyg Vor 3 Tage
I
seva seva
seva seva Vor 9 Tage
Ķıza çok acıdım. Akıllı və güzel bir kızdır
Qwerty Qwerty
Qwerty Qwerty Vor 9 Tage
Bu kadina hic guvanmam ne bicim nisanlisin bir saat bekle ne girmyosun guvenlik canini okumadin polis carmadin ortaligi ayaga kaldirmadin barmadinmi ne cikmyo de Adam sana guvenmis Hayatina almis Nasi vicdansiz kadinsin , konusyon da Uuluna nasi hesab verecen,Haticemi
Yasanur Kadioglu
Yasanur Kadioglu Vor 9 Tage
Bence bu arkaďaşta bir grup yada örgüte mensup. Hicte doğal değil.Arap Baharı ona sorumluklar yüklemıste miş miş.
Arif Sancar
Arif Sancar Vor 10 Tage
Ben bunu anlamıyorum bu kadın bir zanlı değil mi? Neden tüm detayları böyle bir programda rahatça açıklamasına izin veriliyo.
Arif Sancar
Arif Sancar Vor 10 Tage
Bu kadın samimi değil.
Bilge Akçora
Bilge Akçora Vor 10 Tage
Çok yapmacıksın be kızım. İnsan o kadar beklermi
Aesthetic Man
Aesthetic Man Vor 11 Tage
Bu kadinda kesinlikle EVLENECEGI ADAM KATLEDILMIS BIR KADIN havasi yok. Hic oyle bir izlenim vermiyor. Nedense, ISIN ICINDE ONUN DA PARMAGI VAR dusuncesinden kurtulamiyorum.
Emel IPEK
Emel IPEK Vor 11 Tage
5 saat beklemek mantiksiz 1 veya 1bucuk saat falan surer tas catlasa bu neyin rahatligi
Nazim Tasci
Nazim Tasci Vor 11 Tage
Ba Kadin CIA ve Mosad ajanidir, üstelikde T.C Atatürk Türk Bayrak DUSMANIDIR.
ahmet okay
ahmet okay Vor 11 Tage
bence kesinlikle cemal kaşikci ölü değil, adam kendi istegiyle kaçirildi. bu kadin ve kaşikcinin arkadaslarim dedikleri de işbirlikcileri. bu yapilanlarin hepsi oyun. olmayan cinayeti suud yonetimine yikip yonetimi ele gecirme çabasindan baska birsey degil. aha işte buraya yaziyorum .ne bu kadinda ne de "ben donmezsem arkadaslarima haber ver" dedigi arkadaslarinda samimiyet var. konusurken sesleri tıpki acemi bir yalanci gibi titriyor .bakislari bir tuhaf..
Ka Asl
Ka Asl Vor 11 Tage
Bu kadin kesinlikle komplonun içinde; baban yasindaki bir adamla zorla tanisacaksin, nisanlanacaksin, konsoloslugun kapisina kadar beraber gidecek içeri girmeyeceksin ve saatlerce hiç merak etmeyip aramayacaksin, mesaj yazmayacaksin, is isten geçtikten sonra birilerine haber vereceksin, bu hikayeye inanmak için bayagi bi aptal olmak lazim!..
Çiğdem Toprakçı
Çiğdem Toprakçı Vor 11 Tage
Bu adam ne bulmuş bunda 🤣🤣🤣
ebubekir özkan
ebubekir özkan Vor 11 Tage
aşşagidaki yorumlara bakiyorum da ne kdar cok veledi zina var. zina yasaklansin !kadin aglamakli aglamakli.anlatio dahs napsin aşşagilik yaratiklar sizi. suudi kopekleri sizi
Yusuf DOGAN
Yusuf DOGAN Vor 12 Tage
Bu ne perhiz bu ne lahana, bu kafa yapısı dişi sineğe bakmaz selam vermez(kendi aralarında), bu resmen flört etmiş. Bunun gibiler Türkiyede islama en büyük darbeyi vuran kesim. Ülkede deizm patlaması var.
Tuba Aygün
Tuba Aygün Vor 12 Tage
Arada bu kadar yaş farkı olmasa ve en önemlisi de kaşıkçı bu kadar köklü ve zengin bir aileye mensup olmasa hanımefendi ye bakış açım daha farklı olabilirdi ama ne yazık ki güç ve para bu kadar eğitimli Çalışkan genç bir hanımı bile seçimleri konusunda daha rasyonel olmaya itiyorsa düşünce insanları adına da üzgünüm
Elcin Pashayev
Elcin Pashayev Vor 12 Tage
salam
Necmiye Necmiye
Necmiye Necmiye Vor 12 Tage
Türk vatandaşı olabilmek için kurgulanmış paralı bir evlilik,ilişki falan yok. Sevgi hiç yok...
Seden Özdemirli
Seden Özdemirli Vor 12 Tage
bu kadin ajan seçildi adnan kaşıkçı ile tanıştırıldı yoksa bu kimki adnan kaşıkciyi tanısin herşey plânlı fransada üç kürt kadını öldürdükleri gibi 7 yıl kadınların içind e güvenlerini kazanıyor kadınlar herşeylerini paylaşıyorlar ve 7 yıl sonra öldürülüyorlar adnan kaşıkçı cinayetinde bu kadının herşeyde haber-i var gibime geliyor
Günes Yildiz
Günes Yildiz Vor 13 Tage
Bu aqdumun brüklüsü...de kim?adami vahsi araplar dogramis..vahsetin sebebi kafasina taktigi brügü taktiran ayni sey...bir anlasa..islam pisliktir...
Reyyan Hüdavendigar
Reyyan Hüdavendigar Vor 13 Tage
Hatice hanım sevdiği insanı kaybetmiş kendisine baş sağlığı diliyorum. Fakat Kaşıkçının ölümü çok ibretlik çünkü yazılarinda ortadoğudaki kafa kesen, vahşet yapan cihatcıları destekliyordu. Bir müslümanın bu zulme razı olmasına allah razı olmaz. Ve ne ibretliktir ki kendisi de vahşete uğradı. Cenazesi kayıp belki de hiç mezarı olmayack. Allahım bizi katledilmekten koru. Amin.
Sare Genc
Sare Genc Vor 13 Tage
Sanki gercekleri söylemiyo o kadar sakinki.......
Zebo
Zebo Vor 13 Tage
Bayan ve sunucu kurulmuş bir saat gibi konuşuyorlar. Sunucu sohbete yon veriyor..İnsanları ahmak yerine koymayı ne kadar da cok sevıyorlar... Umarım butun gercekler ortaya cıkar..Insanlara burdan bır sey yazayım.. Kızın mısıra gıtmesı ordan kısa zaman da gerı donmesı..(mısır dakı ezher unuversıtesı yahudılerın kurdugu ve yonettıgı bır okul) bu okuldan yetısen lerın cogu sısteme calısmaya devam edıyorlar. Kısacası kız dahıl olmak uzere duzenege baglı hareket edıyorlar. Sen korfez ve orta dogu ıcersında yetıs sonra gel konsoloslugun orda yasadıkların anlattıkların baya baya baya sacma gelıyor..
ekmek arası havyar
ekmek arası havyar Vor 14 Tage
İçinin ajanlığı gözlerine vurmuş. Yazık, rahmetli anlayamamış...
Emine Ozturk
Emine Ozturk Vor 14 Tage
kesinlikle bu kadın soruşturmaya alınmalı kesinlikle
Tülay Balci
Tülay Balci Vor 14 Tage
Dünyanın örgütleri bu tip insanları kullanıyor bu kadın Ortadoğu’nun kurtarıcısımıki çok bütünleştirdin adamcağızın başını yedin sana inanmıyorum kadın ne rahat o kendi kariyerinin peşinde kaşıkçı kadının maşası çok belirgin bir yerlere gelebilmek için kontak kurmuş rahmetlide genç kadın la beraber olunca ilgisi artmış olan kaşıkçıya oldu
Adanalı 01
Adanalı 01 Vor 14 Tage
Bu kadın ayak yapıyor bu kadını iyi sorusturmalari lazım bu kadında içlerinde
Tomris Fgfyg
Tomris Fgfyg Vor 3 Tage
J
Baron
Baron Vor 14 Tage
Bu kadın gerçekten çok tehlikeli.
Gz Happyness28
Gz Happyness28 Vor 14 Tage
Uğursuz kadın
Tuba Demirer
Tuba Demirer Vor 15 Tage
Bence kaşıkçıyı bu kadın öldürttü gizli ajan gibi geldi bu kadını yalan makinasına koyun yalan makinası bozulur ötmekle
Hepimiz Manyağız
Hepimiz Manyağız Vor 15 Tage
Bu kadında bi bok işin içinde bu da var
Weiss gebraunt, braun gebrannt :DDD TV :D
Weiss gebraunt, braun gebrannt :DDD TV :D Vor 15 Tage
Tesetürlü. Dinimizde Nikah olmadan birlikte olmak günah degilmiydi kac senedir Cemal kasikcinin metresisin
Gaz M20 Pobeda (Old Russian car) #1
mastermilo82
Vor 23 Stunden
WIJ ZIJN DE MEME GANG!!!
Jeremy
Vor 2 Tage